Szpilki

W sklepie obuwniczym nie może zabraknąć szpilek.

Właściwie sezon letni 2007 to była rewia mody na szpilkach. Wiadomo, że baleriny są na topie. Jednak nie założysz ich na przyjęcie, wesele, czy spotkanie z kontrahentem. Szpilki to nieodzowny element stroju wieczorowego, a nawet spodni jeansowych.

Obecnie odchodzi się już od modelu szpilek, które dawniej zakładano się jedynie do garsonki czy spódnicy. Szpilki nie mają już jedynie koloru czarnego, brązowego czy białego. Dziś dostępne są w różnych kombinacjach.

Sklep garbarnia sprzedaje szpilki na wysokim obcasie:

szpilki na niskim obcasie:

szpilki bez pięty:

szpilki z kokardką:

Przykładowe zdjęcia szpilek pojawią się już za kilka dni.

Uwagę klientek naszego sklepu przyciągają także szpilki do ślubu. Są to wygodnie pantofle na niskiej szpilce, bardzo wygodne, po prostu buciki z naturalnej skórki, wsuwane z kokardką, klamrą, materiałowym haftem lub jednolite. Damskie szpileczki to klasa i elegancja, zrobią wrażenie na koleżankach z pracy i kolegach narzeczonego. Najważniejsze jest jednak to, że szpilki, które sprzedajemy są wygodne. Marki polskich i zagranicznych producentów. Szpilki ekskluzywne i szpilki na spacer. Bardzo duży wybór kolorów i fasonów.

Innowacyjnym pomysłem jest także rozmieszczenie obuwia, w tym szpilek w naszym salonie obuwniczym. Według rozmiarów, cen oraz z podziałem na kolory. Możesz przymierzać do woli. Najmodniejsze buty w sezonie 2010/2011 kupisz tylko u nas.

Obuwie do ślubu musi być odpowiednio dobrane a nasze szpilki w kolorze białym, ecru czy bladym różu doskonale dopasują się do sukni ślubnej.