Pantofle

Mówiąc pantofle, myślimy: cieplutkie, milutkie, domowe. Oczywiście macie racje. Tak pantofle z wełny, w których można hasać po domu czy pantofelki skórzane, w których odpoczywa noga to jedne z kilku naszych propozycji z dziedziny pantofli.

Pantofle z kożuszkiem na zimę. Pantofle wsuwane. Pantofle wkładane i na sznurówki dla dzieci do szkoły czy przedszkola. To wszystko znajdziecie u nas. Nasz sklep z butami to duża powierzchnia magazynowa, w której mieścimy nie tylko buty z najnowszych kolekcji, modne w sezonie 2010/2011 czy następnych, ale także obuwie tradycyjne, takie, które kupujemy niezależnie od pory roku i sytuacji finansowej. Pantofle muszą być i kropka.

Promocyjne ceny na pantofle obowiązują zwłaszcza końcem sierpnia i początkiem września. Na przełomie tych miesięcy rodzice kupują swoim pociechom wyprawki do szkoły. Pantofle szkolne w niskich cenach, w różnych kolorach, w rozmiarach typowych i połowicznych (np. nr 28 28,5 25,5 30,5 itp.). Wiadomo, że dzieciom szybko rośnie stopa, dlatego sprowadzamy obuwie możliwie różnych marek w szerokiej gamie kolorystycznej i numeracyjnej.

Pantofle to jednak nie tylko typowe wsuwane kapcie, klapki czy bamboszki, jak je często nazywany. Pantofle to także eleganckie buty na szpilce, z klamrą, kokardką, które można założyć na przyjęcie, spotkanie, bal czy nawet spacer.

Pantofelki to po prostu czółenka na każdą okazję. Złote, srebrne, czarne, szpilki, sandały…Najmodniejsze pantofle możesz także nosić w domu.

Pamiętaj – Najmodniejsze buty w sezonie 2010/2011 kupisz tylko u nas!!