Sezon 2018

Polki słyną z tego, że zawsze są zadbane i eleganckie. Modne ciuchy. Starannie dobrane dodatki, buty pod kolor torebki, szalu czy spinki do włosów. Szminka w tym samym odcieniu. Żeby starannie dopasować strój trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na zakładane obuwie.

Do pracy, na spacer, podczas podróży służbowej czy wczasów rodzinnych odpowiednie będą baleriny. Jest to nieco nowy rodzaj obuwia, choć już w latach siedemdziesiątych buty tego typu były noszone przez nasze mamy czy babcie. Z tym, że obecnie wykształciło się ich kilka gatunków. Jedne na obcasie, inne płaskie. Jedne z materiału, inne ze skóry. Skórzane obuwie z kolei to trwałość i elegancja. A szpilki czy czółenka to urok i szyk w wykonaniu nowoczesnych kobiet, zabieganych, pracujących, towarzyskich. Na półbuty męskie wyczuwa się już niemal takie zapotrzebowanie, jakie od lat istniało na obuwie damskie. Mężczyźni kupują coraz więcej butów, coraz bardziej o nie dbają, coraz więcej uwagi zwracają na swój wygląd, na styl i klasę.

W tym sezonie wciąż modne będą damskie kozaczki na wysokim obcasie z długa cholewką. Do dla eleganckich Pań – bussiness women. Dziewczynom w wieku szkolnym, studentkom, młodym i szalonym proponujemy kozaki na niskim spodzie z małym obcasem, przylegające do nogi. Kozaczki te to hit sezonu. Są wygodnie, odpowiednie do szkoły i pracy. Założysz je do krótkiej kurtki i długiego płaszcza. Spokojnie ubierzesz na jeansy.

Sklep obuwniczy, który prowadzimy to także obuwie z ostatnich miesięcy: krótkie kozaki, z szersza cholewką, na wysokim obcasie. Styl być może nie dla każdej kobiety. Nieco ekstrawaganckie i odważne. Na spacer, zakupy… Klasyka