Obuwie do ślubu

Salon obuwia to nie tylko buty na zimę i lato, to nie tylko kozaki i klapki, które zmieniają swój fason wraz z nowym sezonem. Nasz sklep z obuwiem to także buty na nietuzinkowe okazje, bez względu na porę roku czy zmieniającą się modę.

Obuwie ślubne to jedno z naszych stoisk. Różne rozmiary, różne kolory. Oczywiście dominują damskie niskie czółenka w kolorze białym z klamerką lub kokardką. Dla nieco bardziej ekstrawaganckich Pań pojawiły się buty do ślubu na wysokim obcasie, szpilki, które pasują zarówno do długiej sukni ślubnej, jak i do krótkiej. Wysokie czółenka wiązane tasiemką na łydce to idealna kompozycja właśnie z krótkimi sukniami ślubnymi.

Kto powiedział, że do ślubu musisz iść w sandałach lub szpilkach. Szpilki, fakt , są eleganckie i wystawne, ale niekoniecznie wygodne. A przecież w dniu swojego ślubu będziesz szaleć. Możesz wystąpić także w kozakach. Białe kozaczki do ślubu to hit w tym sezonie , a pewnie i w następnych. Zauważa się rosnącą liczbę wesel zawieranych w jesiennych miesiącach, a także w kwietniu. Kozaczki ślubne nadają się tu jak ulał. Do ślubu możesz także pójść w balerinach. Jeśli jesteś wysoka, a chcesz dobrze wyglądać w parze z niższym teściem czy stryjem załóż baleriny. Też są modne i eleganckie. Przecież nie wszystkie balerinki to typowe buty „do szkoły”. Ładnie zdobione np. koralikami świetnie wyglądają z suknią ślubną.