Obuwie dziecięce

Obuwie dziecięce na każdą porę roku. Pantofle do przedszkola, kozaki na zimę, letnie sandały.

Dziecięce butki to różnorodność kolorów. Sprzedajemy bawełniane, wełniane butki dla niemowląt oraz butki z dzianiny. Przed wakacjami sprowadzamy dziecięce klapki pod prysznic, które maluchy mogą zabrać na przykład na zieloną szkołę, gdzie korzystają z wspólnych łazienek.

Buty na dzieci to zakup właściwie na jeden sezon. Maluchom szybko rosną stopy. Co roku zmienia się także moda, a dzieciaki lubią być na topie. Zresztą wszystko, co ładne i kolorowe podoba im się bardzo. Przyjdź ze swoim dzieckiem i razem wybierzcie fajne butki.

Na przełomie maja i czerwca kolekcja obuwia w naszym sklepie powiększa się o buty do komunii świętej. Obuwie komunijne, zwłaszcza to kupowane wraz z dzieckiem przysparza nas czasem o zawrót głowy. Nie, nie z powodu ceny (te są w naszym sklepie niskie), ale powodu różnorakich fasonów i trendów. Z roku na rok odnosimy wrażenie, że buty komunijne stają się bardzo podobne do obuwia ślubnego. A i dobrze. Niech dzieci też poczują się dojrzale. Nawet jeśli dziewczynki włożą szpilki to i tak nie przysłoni to innych uroków tego ważnego dnia.